ÇAĞRI MERKEZİ:  444 50 52      
 WHATSAPP RANDEVU HATTI:  0549 610 11 75      

Emlak Komisyonu

Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Vakfı Emlak Komisyonu 2009-2013 döneminde görev yapmak üzere yeniden oluşturulmuştur.

Komisyonun amacı Vakıf Yönetim Kuruluna destek olmak amacı ile Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Vakfımıza ait gayrrimenkullerin verimli bir şekilde değerlendirilmesidir.

Kısaca SPEKO olarak adlandırılan komisyonumuz her hafta Perşembe günleri toplanarak üyelerin kişisel olarak sorumlu olduğu konularda yaptıkları çalışmaları değerlendirmekte ve tartışarak karara bağlamaktadır.

Bu çalışma esnasında gayrimenkullerimizden azami gelir elde edilmesi başlıca hedefimiz olup zor şartların hakim olduğu dönemlerde mümkün olan en düşük oranda etkilenmemiz için gayret sarf edilmektedir.

Komisyonumuz Vakıf Yönetim Kurulu ile istişarede bulunarak mevcut gayrimenkullerimizin bakımı, onarımı, restorasyonu ve yeniden inşası alanında çeşitli projeler üretmekte bu projelerle ilgili gerekli yasal prosedürlerin tamamlanması çalışmalarını yürütmektedir.

Komisyon Üyeleri

Harutyun İçliyürek - Başkan

Aram Yöndem - Başkan Yardımcısı

Kirkor İboalev - Muhasip

Antranik Karakuş - Üye

Barkev Kalaycıoğlu - Üye

Onnik Kurtyan - Üye

Özcan Nişan - Üye

 

Hasta ve Ziyaretçi Hakları

Yedikule Surp Pırgiç Hastanesi size aşağıda açıklanan haklarınızı sağlamaktadır. Sağlık görevlileri ve diğer çalışanlarımız, haklarınızın bilincinde olup size saygıyla hizmet sunarlar.

Surp Pırgiç Twitter' da

surppirgic Opr. Dr. Muharrem ÖNER Hastanemiz Genel Cerrahi Polikliniğinde hizmete başlamıştır. #sağlık #hekim #genelcerrahihttps://t.co/H3H6PqD2nC
surppirgic Opr. Dr. Nadir Adnan HACIM Hastanemiz Genel Cerrahi Polikliniğinde hizmete başlamıştır. #sağlık #hekimhttps://t.co/8NbdVi2EHP

Bizimle Paylaşın

Hastanemizde aldığınız hizmetlerden bir sıkıntı yaşadınız mı? Veya bir öneriniz mi var? Bizimle tüm düşüncelerinizi, taleplerinizi Görüş ve öneri formumuz aracılığıyla paylaşabilirsiniz...

GÖRÜŞ & ÖNERİ FORMU

Bizi Takip Edin!