ÇAĞRI MERKEZİ:  444 50 52      
 WHATSAPP RANDEVU HATTI:  0549 610 11 75      

Entegre Sistem Politikası

1832 yılında, Sultan II. Mahmut'un izni ve Harutyun Amira Bezciyan’ın gayretleri ile akıl ve göğüs hastalıkları tedavisi amacı ile kurulan hastanemiz 2000’li yıllara gelinceye kadar teknolojik gelişmeleri çok yakından takip ederek sunduğu sağlık hizmetini sürekli geliştirmiştir. Günümüzde Surp Pırgiç,sağlık hizmetinin toplum için öneminin bilincinde, tarihi dokusunu koruyarak, tıbbın en modern tanı ve tedavi yöntemlerini uygulayarak ve çevreye saygılı,yenilikçi bir hizmet anlayışına bağlı kalarak çok sayıda tıbbi dalda teşhis ve tedavi hizmetini sürdürmektedir.

Hastanemiz Yönetimi gelişmiş tıbbi hizmeti aynı ölçüde gelişmiş  sosyal sorumluluk bilinci içinde sunmayı, Türkiye Cumhuriyeti yasaları  çerçevesinde, hasta, hasta yakını, çalışan güvenliği ve memnuniyetini sürekli olarak arttırmayı, sunulan hizmetin insan, doğa, hayvan sağlığı üzerindeki tüm olumsuz etkilerini engelleyecek tedbirleri alarak sürdürmeyi ve “Kalite, İş Sağlığı Güvenliği Ve Çevre Yönetim Sistemi” nin sürekli iyileştirilmesini taahhüt eder.

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi, Yönetim Kurulu,Başhekimi ve tüm  çalışanları ile sunulan sağlık hizmeti kalitesinin sürekli iyileştirilmesini, hizmet sunan ve hizmet alanların sektöre özel “İş Sağlığı ve Güvenliği” risklerinden korunmasını, sunulan hizmetin çevre üzerine yaratacağı her türlü olumsuz etkinin önlenmesi konusunda gerekli planlama, uygulama, gözden geçirme ve önlem alma faaliyetlerinin kesintisiz sürdürülmesini  hedef seçmişlerdir.
Kuruluşumuz Yönetim Kurulu ve Başhekimliğin belirlediği stratejiler doğrultusunda “Kalite, İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Yönetim Sistemi” nin devamlılığını ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak amacıyla çalışanlarının sürekli gelişimini ve eğitimini teşvik eder. Hastanemizde düzenli eğitim programları uygulanır, literatür takibi ve bilimsel toplantılar hususunda gerekli kaynaklar sağlanır.

Yönetim Kurulu ve Başhekimlik düzenli aralıklarla, Entegre Yönetim Sistemimizin uygunluk ve etkinliğini gözden geçirerek sektörel gelişmelerin kuruluşumuza yansıtılmasını değerlendirir. Ayrıca Sağlık Bakanlığı’ndan, hastalarımızdan, hasta yakınlarından ve çalışanlarımızdan gelen önerileri, gelişme fırsatlarını belirleme amacıyla araç olarak kullanır.

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi yaklaşık iki asırdan beri sürdürdüğü sağlık hizmetini, gelişmeye olan inancıyla ve tüm çalışanlarının katılımıyla, çağdaş tıbbın gereklerine uygun düzeyde sunmaya devam edecektir.

Hasta ve Ziyaretçi Hakları

Yedikule Surp Pırgiç Hastanesi size aşağıda açıklanan haklarınızı sağlamaktadır. Sağlık görevlileri ve diğer çalışanlarımız, haklarınızın bilincinde olup size saygıyla hizmet sunarlar.

Surp Pırgiç Twitter' da

surppirgic Opr. Dr. Muharrem ÖNER Hastanemiz Genel Cerrahi Polikliniğinde hizmete başlamıştır. #sağlık #hekim #genelcerrahihttps://t.co/z1qcRwHRAF
14hreplyretweetfavorite
surppirgic Opr. Dr. Nadir Adnan HACIM Hastanemiz Genel Cerrahi Polikliniğinde hizmete başlamıştır. #sağlık #hekimhttps://t.co/8NbdVi2EHP

Bizimle Paylaşın

Hastanemizde aldığınız hizmetlerden bir sıkıntı yaşadınız mı? Veya bir öneriniz mi var? Bizimle tüm düşüncelerinizi, taleplerinizi Görüş ve öneri formumuz aracılığıyla paylaşabilirsiniz...

GÖRÜŞ & ÖNERİ FORMU

Bizi Takip Edin!