ÇAĞRI MERKEZİ:  444 50 52      
 WHATSAPP RANDEVU HATTI:  0549 610 11 75      

İnsan Kaynakları

Hastanemizin insan kaynakları politikası ; kurum ve çalışanın hedeflerini bütünleştirip, işletmenin iş gücünden en etkili bir şekilde yararlanmasını sağlamak , işe en uygun adayları istihdam ederek örgütsel hedeflere ulaşmaktır. 

Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi olarak işe alım sürecinde amacımız doğru kişileri doğru işe yerleştirmektir. Görev tanımı yapılan pozisyonlara teknik bilgi ve beceri seviyesi uygun adayları yerleştirerek , kurum içindeki boş kadrolara en uygun personel görevlendirilmektedir. 

İşe alınacak adaylardan kurum kültürüne ve değerlerine önem vermeleri , takım çalışmasına yatkın olmaları ve hasta memnuniyetini esas almaları beklenmektedir. 

Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi çalışanları ekip çalışması ilkesini ve kurum kültürünü benimsemiş içsel motivasyonu yüksek bireylerden oluşmaktadır. 

İnsan kaynakları olarak; 

  • Güvenilir ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlamak
  • Çalışanların haklarını gözetmek
  • Çalışanların kendini geliştirmesi için eğitim imkanları sunmak
  • Kurum içi ve kurum dışı düzenlenen eğitimler ile çalışanların mesleki ve kişisel gelişimine maksimum katkı sağlamak. 

Ücret ve ek olanaklar; 

  • Ücret : Planlanan aylık ücret bazından ,aylık ödemeler yapılır.
  • Yemek : Hastanemizde çalışanlara öğle yemeği , vardiyalı olarak çalışanlara ise sabah kahvaltı ve akşam yemeği sunulmaktadır.
  • Lojman : Hastanemize şehir dışından çalışmaya gelen sağlık personeline ücretsiz lojman imkanı verilmektedir       

 


> İNSAN KAYNAKLARI BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Hasta ve Ziyaretçi Hakları

Yedikule Surp Pırgiç Hastanesi size aşağıda açıklanan haklarınızı sağlamaktadır. Sağlık görevlileri ve diğer çalışanlarımız, haklarınızın bilincinde olup size saygıyla hizmet sunarlar.

Surp Pırgiç Twitter' da

surppirgic Opr. Dr. Muharrem ÖNER Hastanemiz Genel Cerrahi Polikliniğinde hizmete başlamıştır. #sağlık #hekim #genelcerrahihttps://t.co/z1qcRwHRAF
14hreplyretweetfavorite
surppirgic Opr. Dr. Nadir Adnan HACIM Hastanemiz Genel Cerrahi Polikliniğinde hizmete başlamıştır. #sağlık #hekimhttps://t.co/8NbdVi2EHP

Bizimle Paylaşın

Hastanemizde aldığınız hizmetlerden bir sıkıntı yaşadınız mı? Veya bir öneriniz mi var? Bizimle tüm düşüncelerinizi, taleplerinizi Görüş ve öneri formumuz aracılığıyla paylaşabilirsiniz...

GÖRÜŞ & ÖNERİ FORMU

Bizi Takip Edin!