Hastanemizi Gezin   iletişim whatsapp0549 610 11 75   Online Randevu0850 811 50 52  

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümümüzde, jinekolojik muayene ve transvaginal ultrasonografi, aile planlaması hizmetleri (rahim içi araç, tüp bağlanması vs.), jinekolojik kanser taraması (PAP smear), gebelik takipleri, tahlilleri, ultrasonografi, doğum, menopoz ile ilgili tetkik ve tedaviler yapılmaktadır.

Hastanemizde Kadın hastalıkları ve Doğum servisi olarak her türlü Kadın Hastalıkları ve Doğum takibi yapılmaktadır. Hastanemizde 4 adet Kadın Doğum Uzmanı bulunmaktadır. Doğum servisimiz en son teknoloji ile donanmış, doğumhanemiz ve yenidoğan yoğun bakın ünitemiz, hasta odalarımız bulunmaktadır. Hastanemizde gebe takibi modern tıbbın bütün olanakları kullanılarak aylık muayeneler şeklinde yapılmaktadır. Bunlar aylık ultrasonografi ve Kan + idrar tahlilleridir. Hastanemizde ayrıca erken down sendromu riskini belirleyen ikili, üçlü ve dörtlü testler yapılmaktadır.

Ayrıca hastanemizde mevcut olan gelişmiş radyoloji imkanları ile ikinci ve üçüncü düzey ultrasonografi ve doppler incelemeleri yapılmaktadır. Normal doğum, servisimizde bulunan en modern doğumhanede gerçekleşmektedir. Sezeryan doğumlarımız ileri teknoloji ile donanmış ameliyathanemizde yapılmaktadır. Doğumda genel anestezi ve epidural anestezi kullanılmaktadır. Jinekoloji servisimizde her türlü kadın hastalıkları tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Yıllık rutin pap smear testi ve menapoz takibi ve tahlilleri (mamografi - hormon - pap-smear - keıııik dansitometri-kolposkopi) yapılmaktadır. Aynı zaıııanda kısırlık teşhisi ve tedavisi yapılmaktadır.

Hasta ve Ziyaretçi Hakları

Yedikule Surp Pırgiç Hastanesi size aşağıda açıklanan haklarınızı sağlamaktadır. Sağlık görevlileri ve diğer çalışanlarımız, haklarınızın bilincinde olup size saygıyla hizmet sunarlar.

E-Bülten Üyeliği

Haber ve duyurular için üye olun

                        

Bilançolar | Gelir Tablosu ve İktisat 2017


Bu web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlar Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi’ ne aittir. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda hastanemizin tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin onayı olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Site içinde yer alan dokümanlar, Site Yöneticisinin önceden verilmiş açık onayı olmaksızın başka siteler ya da medyalara kopyalanamaz.