Hastanemizi Gezin   iletişim whatsapp0549 610 11 75   Online Randevu0850 811 50 52  

Uzm. Dr. Ayşe Gül Ağırman

1982 Samsun doğumludur. Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. İhtisasını Radyoloji uzmanı olarak Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesinden almıştır.

 • Uzmanlık Alanı: Radyoloji Uzmanı
 • Email Adresi: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 • Eğitim:


  Lisans
  : Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 2000-2006
  Uzmanlık: Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi 2006-2012
  Yüksek Lisans: Medipol Üniversitesi Sağlık Hukuku 2013-2014
   

 • İş Deneyimi:

   

  - Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi (Asistanlık) 2006-2012
  - Çerkezköy Devlet Hastanesi (Devlet Hizmet Yükümlülüğü) 2012-2015

 • Üyelikler:

  Türk Radyoloji Derneği

 • Tıbbi İlgi Alanları:

  Thorax ve Kadiyovaskuler Radyoloji


Bu kategorideki diğer doktorlarımız Prof. Dr. Fatih Kantarcı »
Yorum yapmak için oturum açın

Hasta ve Ziyaretçi Hakları

Yedikule Surp Pırgiç Hastanesi size aşağıda açıklanan haklarınızı sağlamaktadır. Sağlık görevlileri ve diğer çalışanlarımız, haklarınızın bilincinde olup size saygıyla hizmet sunarlar.

E-Bülten Üyeliği

Haber ve duyurular için üye olun

                        

Bilançolar | Gelir Tablosu ve İktisat 2017


Bu web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlar Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi’ ne aittir. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda hastanemizin tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin onayı olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Site içinde yer alan dokümanlar, Site Yöneticisinin önceden verilmiş açık onayı olmaksızın başka siteler ya da medyalara kopyalanamaz.