E-Dergi   Hastanemizi Gezin   iletişim whatsapp0549 610 11 75   Online Randevu0850 811 50 52  

Uzm. Dr. Firuzan Altın

1981 Amasya doğumludur. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. İhtisasını Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı olarak İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinden almıştır.

 • Uzmanlık Alanı: Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Email Adresi: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 • Eğitim:


  Lisans
  : İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (1999-2005)
  Uzmanlık: İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Kliniği (2005-2010)
   

 • İş Deneyimi:

   

  - Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Kliniği (Ocak 2011-2013)
  - Medicana Bahçelievler Hospital (2013-2014 Nisan)
  - Medipol Esenler Üniversite Hastanesi (Nisan 2014-2015 Nisan)

 • Üyelikler:

   

  • Türk Tabipler Birliği
  • Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Derneği


Hasta ve Ziyaretçi Hakları

Yedikule Surp Pırgiç Hastanesi size aşağıda açıklanan haklarınızı sağlamaktadır. Sağlık görevlileri ve diğer çalışanlarımız, haklarınızın bilincinde olup size saygıyla hizmet sunarlar.

e-Bülten Üyeliği

Haber ve duyurular için üye olun

                        

Bilançolar | Gelir Tablosu ve İktisat 2017 | Gelir Tablosu ve Bilanço 2018


Bu web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlar Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi’ ne aittir. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda hastanemizin tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin onayı olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Site içinde yer alan dokümanlar, Site Yöneticisinin önceden verilmiş açık onayı olmaksızın başka siteler ya da medyalara kopyalanamaz.