E-Dergi   iletişim whatsapp0549 610 11 75   Online Randevu0850 811 50 52  

İnsan Kaynakları

Hastanemizin insan kaynakları politikası ; kurum ve çalışanın hedeflerini bütünleştirip, işletmenin iş gücünden en etkili bir şekilde yararlanmasını sağlamak , işe en uygun adayları istihdam ederek örgütsel hedeflere ulaşmaktır. 

Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi olarak işe alım sürecinde amacımız doğru kişileri doğru işe yerleştirmektir. Görev tanımı yapılan pozisyonlara teknik bilgi ve beceri seviyesi uygun adayları yerleştirerek , kurum içindeki boş kadrolara en uygun personel görevlendirilmektedir. 

İşe alınacak adaylardan kurum kültürüne ve değerlerine önem vermeleri , takım çalışmasına yatkın olmaları ve hasta memnuniyetini esas almaları beklenmektedir. 

Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi çalışanları ekip çalışması ilkesini ve kurum kültürünü benimsemiş içsel motivasyonu yüksek bireylerden oluşmaktadır. 

İnsan kaynakları olarak; 

  • Güvenilir ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlamak
  • Çalışanların haklarını gözetmek
  • Çalışanların kendini geliştirmesi için eğitim imkanları sunmak
  • Kurum içi ve kurum dışı düzenlenen eğitimler ile çalışanların mesleki ve kişisel gelişimine maksimum katkı sağlamak. 

Ücret ve ek olanaklar; 

  • Ücret : Planlanan aylık ücret bazından ,aylık ödemeler yapılır.
  • Yemek : Hastanemizde çalışanlara öğle yemeği , vardiyalı olarak çalışanlara ise sabah kahvaltı ve akşam yemeği sunulmaktadır.
  • Lojman : Hastanemize şehir dışından çalışmaya gelen sağlık personeline ücretsiz lojman imkanı verilmektedir       

 


> İNSAN KAYNAKLARI BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Hasta ve Ziyaretçi Hakları

Yedikule Surp Pırgiç Hastanesi size aşağıda açıklanan haklarınızı sağlamaktadır. Sağlık görevlileri ve diğer çalışanlarımız, haklarınızın bilincinde olup size saygıyla hizmet sunarlar.

e-Bülten Üyeliği

Haber ve duyurular için üye olun

                        

Bilançolar | Gelir Tablosu ve İktisat 2017 | Gelir Tablosu ve Bilanço 2018 | Gelir Tablosu 2020 | Bilanço 2020


Bu web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlar Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi’ ne aittir. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda hastanemizin tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin onayı olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Site içinde yer alan dokümanlar, Site Yöneticisinin önceden verilmiş açık onayı olmaksızın başka siteler ya da medyalara kopyalanamaz.