E-Dergi   Hastanemizi Gezin   iletişim whatsapp0549 610 11 75   Online Randevu0850 811 50 52  

İçinde bulunduğumuz bu zorlu günlerde dışarıya çıkmak ve özellikle hastanelere ulaşmak hem çok zor, hem de riskli. Hatta, 20 yaş altı ve 60 yaş üstü olanlarımız için pek mümkün de değil.

Her şeyden öte, söz konusu salgınla mücadeleye destek vermek bizlerin de temel sorumluluğu. Verebileceğimiz en etkili desteklerin başında olabildiğince evde kalmak geliyor.

İş hayatımızın, eğitim programlarımızın ve sosyal yaşantımızın son derece kısıtlı olduğu, hatta yerine göre tamamen durduğu bu günleri atlatabilmek, belirli alanlarda ortaya çıkan ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için bizler de Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi olarak elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz. #EvdeykendeYanınızdayız

Uygulamaya koyduğumuz e-Klinik hizmetimizle, Psikiyatri, Psikoloji, Beslenme ve Diyet branşlarındaki uzmanlarımızla karşılıklı sohbet ediyormuş gibi canlı/gerçek zamanlı görüşmeler yapabileceksiniz.

Kontrol muayenelerinizi ve periyodik görüşmelerinizi de yine aynı şekilde e-Klinik hizmetimizle hastaneye gelmenize gerek kalmadan ve son derece kolayca yapabileceksiniz.

e-Klinik hizmetimizden, hafta için 08:30-17:00, Cumartesi günleri 08:30-13:00 saatleri arasında önceden olduğu gibi randevu alarak yararlanabilirsiniz.

Internet bağlantınızla kameralı bir cep telefonundan, tabletten veya bilgisayardan rahatlıkla yapabileceğiniz görüşme için uygulamanız gereken adımlar kısaca aşağıdaki gibidir.

 • Lütfen bizimle irtibata geçiniz:
  • 0850 811 5052 numaralı hattımızdan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz
  • Web sitemiz üzerinden e-Klinik menüsünü açarak karşınıza çıkacak (yukarıdaki) formu doldurup gönderebilirsiniz; bu durumda sizi en kısa biz arayacağız.
 • Çağrı merkezi görevlimize görüşme yapmak istediğiniz branşı, belli bir tercihiniz varsa o branştaki doktor ismini ve görüşme yapmak istediğiniz tarih ve saati bildiriniz.
 • Bu görüşmeyi takiben çağrı merkezi görevlimiz cep telefonunuza…;
  • Ödeme yapabilmeniz için IBAN numaramızı,
  • Ödeme dekontunu bizimle paylaşabilmeniz için kurumsal kurumsal mobil telefon numaramızı,
  • Görüşme yapacağınız e-Klinik Özel Uygulaması’nın cihazınıza kurulum bağlantısını gönderecek.

Not: Bir dakikadan kısa bir sürede ve sadece size gelen bağlantıya tıklayarak yapabileceğiniz son derece basit, çok az yer kaplayan ve güvenli bir kurulumdur.

 • Lütfen ödemenizi yapın, dekont kopyasını çağrı merkezimize iletin ve cihazınız üzerine görüşme yapacağınız e-Klinik Özel Uygulaması kurulumunu gerçekleştirdikten sonra çağrı merkezimizi arayarak bildirin.
 • Çağrı merkezimizin cihazınıza göndereceği “size özel e-Klinik görüşme adresini” randevu saatinizde tıklayarak doktorunuzla 1e1 ve özel görüşmenize başlayabilirsiniz.

İster kontrol randevusu olsun, isterse yeni bir görüşme randevusu; her seferinde yeniden kurulum yapmanıza gerek yoktur. Yapmanız gereken, her zaman olduğu gibi çağrı merkezimizi arayarak randevu oluşturmak ve akabinde cihazınıza gönderilecek “size özel e-Klinik görüşme adresini” tıklayarak görüşme yapabileceksiniz.

Not: Uzmanlarımızla e-Klinik sistemimiz üzerinden yapacağınız görüşmeler kesinlikle kayıt edilmemektedir.

Hasta ve Ziyaretçi Hakları

Yedikule Surp Pırgiç Hastanesi size aşağıda açıklanan haklarınızı sağlamaktadır. Sağlık görevlileri ve diğer çalışanlarımız, haklarınızın bilincinde olup size saygıyla hizmet sunarlar.

e-Bülten Üyeliği

Haber ve duyurular için üye olun

                        

Bilançolar | Gelir Tablosu ve İktisat 2017 | Gelir Tablosu ve Bilanço 2018


Bu web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlar Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi’ ne aittir. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda hastanemizin tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin onayı olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Site içinde yer alan dokümanlar, Site Yöneticisinin önceden verilmiş açık onayı olmaksızın başka siteler ya da medyalara kopyalanamaz.