E-Dergi   iletişim whatsapp0549 610 11 75   Online Randevu0850 811 50 52  
Acropolia Master

Acropolia Master

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden (İngilizce) 2009 Yılında mezun olmuştur. İhtisasını Göz Hastalıları Uzmanı olarak İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi) Göz Hastalıkları Bölümün den 2015 yılında almıştır.

Etiketler

1982 doğumludur. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. İhtisasını Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak Ankara Çocuk Sağlığı Hastalıkları Hemotoloji Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesinden almıştır.

Etiketler
Etiketler
Etiketler
Etiketler
Etiketler
Etiketler
Etiketler

1984 Trabzon doğumludur. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Radyoloji İhtisasını Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesinden almıştır.

Etiketler
Etiketler
Sayfa 1 / 175

Hasta ve Ziyaretçi Hakları

Yedikule Surp Pırgiç Hastanesi size aşağıda açıklanan haklarınızı sağlamaktadır. Sağlık görevlileri ve diğer çalışanlarımız, haklarınızın bilincinde olup size saygıyla hizmet sunarlar.

e-Bülten Üyeliği

Haber ve duyurular için üye olun

                        

Bilançolar | Gelir Tablosu ve İktisat 2017 | Gelir Tablosu ve Bilanço 2018 | Gelir Tablosu 2020 | Bilanço 2020


Bu web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlar Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi’ ne aittir. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda hastanemizin tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin onayı olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Site içinde yer alan dokümanlar, Site Yöneticisinin önceden verilmiş açık onayı olmaksızın başka siteler ya da medyalara kopyalanamaz.