Hastanemizi Gezin   iletişim whatsapp0549 610 11 75   Online Randevu0850 811 50 52  

Psikiyatri / (Erişkin)

Hastanemiz bünyesinde çocuk, ergen ve yetişkinlere yönelik psikolojik destek hizmetleri kapsamında hastalar ruhsal, bilişsel, davranışsal ve gelişimsel açıdan değerlendirilmektedir.

Psikiyatri kuşkusuz tıbbın en eski ve en önemli dallarından biridir. Günümüzde, dünya ölçeğinde üzerinde en çok araştırma yapılan, yeni tedaviler geliştirmek için en çok para harcanılan tıp alanlarının başında gelmektedir. Tüm bunlara rağmen , yetersiz veya eksik tedavi ya da tedavi hizmetlerine ulaşmada güçlük nedeniyle psikiyatrik rahatsızlıklarda kronikleşme ve buna bağlı olarak iş gücü kaybı ve bireysel yetilerin yitimi sıklıkla rastlanılan bir durumdur.

Modern hayatlara geçiş, hızlı şehirleşme ve göç ile sosyal bağların zayıflamasının yanı sıra ekonomik darboğaz ve krizler de ülkemizde psikiyatrik rahatsızlıkların yaygınlaşması için uygun bir zemin yaratmaktadır.

Kliniğimiz, psikiyatrik rahatsızlıklar ve bunların tedavileri üzerindeki var olan önyargıları yıkmayı, hasta ve yakınlarına, böylesine sıkıntılı ve duyarlı oldukları bir anda, kendilerini güvende hissetmelerini sağlayacak huzurlu bir ortam ve üstün hizmet kalitesini sağlamayı amaçlamaktadır.

Kliniğimiz yüksek güvenlik ve konfor standartlarını karşılayacak şekilde, en modern psikiyatri kliniği mimarisi trendlerine uygun olarak inşa edilmiştir. Renkler ve malzemeler hastanın kendini rahat hissetmesine katkıda bulunacak şekilde özenle seçilmiş, aşırı uyarıcı olabilecek ses ve ışık fazlalığından kaçınılmıştır.

Psikiyatri kliniğinde çalışacak olan yardımcı personel özel olarak seçilmiş ve eğitilmiştir. Personelimiz, tedavinin gerekliliklerini, hasta ve yakınlarının insani ihtiyaç ve beklentilerine özen göstererek uygulamayı en temel hedefleri olarak görmektedirler.

Deneyimli klinik tedavi ekibimiz, güler yüzlü yardımcı personelimiz ve üstün mahremiyet, konfor ve güvenlik standartlarımızla , hastanemizde şifa bulacak olan her hasta büyük mutluluğumuza sebep olacaktır.

Psikiyatri Bölümlerimiz

Depresyon

Takıntılar (Obsesif kompülsif bozukluk)

Uyuşturucu Madde Bağımlılığı

Alzheimer Hastalığı

Alkol Bağımlılığı

Uyku Bozuklukları

Çocukluk Çağı Ruhsal Problemleri

Sosyal Fobi

Ergenlerde Madde Bağımlılığı

Şizofreni

Bipolar Bozukluk (Manik Depresif Hastalık)

İlişki ve Evlilik Sorunları

Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı

Panik Bozukluğu

Psikiyatri / (Erişkin) Doktorlarımız

Hasta ve Ziyaretçi Hakları

Yedikule Surp Pırgiç Hastanesi size aşağıda açıklanan haklarınızı sağlamaktadır. Sağlık görevlileri ve diğer çalışanlarımız, haklarınızın bilincinde olup size saygıyla hizmet sunarlar.

E-Bülten Üyeliği

Haber ve duyurular için üye olun

                        

Bilançolar | Gelir Tablosu ve İktisat 2017


Bu web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlar Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi’ ne aittir. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda hastanemizin tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin onayı olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Site içinde yer alan dokümanlar, Site Yöneticisinin önceden verilmiş açık onayı olmaksızın başka siteler ya da medyalara kopyalanamaz.