E-Dergi   iletişim whatsapp0549 610 11 75   Online Randevu0850 811 50 52  

Emlak Komisyonu

Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Vakfı Emlak Komisyonu 2009-2013 döneminde görev yapmak üzere yeniden oluşturulmuştur.

Komisyonun amacı Vakıf Yönetim Kuruluna destek olmak amacı ile Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Vakfımıza ait gayrrimenkullerin verimli bir şekilde değerlendirilmesidir.

Kısaca SPEKO olarak adlandırılan komisyonumuz her hafta Perşembe günleri toplanarak üyelerin kişisel olarak sorumlu olduğu konularda yaptıkları çalışmaları değerlendirmekte ve tartışarak karara bağlamaktadır.

Bu çalışma esnasında gayrimenkullerimizden azami gelir elde edilmesi başlıca hedefimiz olup zor şartların hakim olduğu dönemlerde mümkün olan en düşük oranda etkilenmemiz için gayret sarf edilmektedir.

Komisyonumuz Vakıf Yönetim Kurulu ile istişarede bulunarak mevcut gayrimenkullerimizin bakımı, onarımı, restorasyonu ve yeniden inşası alanında çeşitli projeler üretmekte bu projelerle ilgili gerekli yasal prosedürlerin tamamlanması çalışmalarını yürütmektedir.

Komisyon Üyeleri

Harutyun İçliyürek - Başkan

Aram Yöndem - Başkan Yardımcısı

Kirkor İboalev - Muhasip

Antranik Karakuş - Üye

Barkev Kalaycıoğlu - Üye

Onnik Kurtyan - Üye

Özcan Nişan - Üye

 

Hasta ve Ziyaretçi Hakları

Yedikule Surp Pırgiç Hastanesi size aşağıda açıklanan haklarınızı sağlamaktadır. Sağlık görevlileri ve diğer çalışanlarımız, haklarınızın bilincinde olup size saygıyla hizmet sunarlar.

e-Bülten Üyeliği

Haber ve duyurular için üye olun

                        

Bilançolar | Gelir Tablosu ve İktisat 2017 | Gelir Tablosu ve Bilanço 2018 | Gelir Tablosu 2020 | Bilanço 2020


Bu web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlar Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi’ ne aittir. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda hastanemizin tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin onayı olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Site içinde yer alan dokümanlar, Site Yöneticisinin önceden verilmiş açık onayı olmaksızın başka siteler ya da medyalara kopyalanamaz.